De prullenmand heeft veel plezier aan mij

Thomas Heerma van Voss


Nederlands | 08-08-2025 |

9789493399280

Hardback


€ 24,99

 Voorraad in de winkel
   Bestelbaar




Tekst achterflap

Thomas Heerma van Voss interviewde schrijvers die in 1977 een zelfportret tekenden voor De Revisor – en schreef daarmee onbedoeld een halve eeuw heerlijke literatuurgeschiedenis.

Met o.a. Judith Herzberg, Jan Siebelink en Mensje van Keulen. Hoe zagen de hemelbestormers zichzelf en hoe kijken ze bijna vijftig jaar later terug?

We bundelen de krachten met het Literatuurmuseum en De Revisor: er komt een Revisor-nummer met een reeks portretten van schrijvers van nu.

Thomas Heerma van Voss (1990) brak dit jaar definitief door met zijn roman Het archief, die op de shortlist van de Boon Literatuurprijs en de longlist van de Libris Literatuur Prijs belandde. Hij was zeven jaar redacteur van De Revisor.

Details

EAN :9789493399280
Auteur: 
Uitgever :Das Mag Uitgeverij B.V.
Publicatie datum :  08-08-2025
Uitvoering :Hardback
Taal/Talen : Nederlands
Hoogte :208 mm
Breedte :135 mm
Dikte :28 mm
Gewicht :404 gr
Status : Bestelbaar