Het artikel is toegevoegd aan je winkelmandje
Wat zit er verborgen achter Brugse gevels?
Brugge ongezien, insolite, unseen is samengesteld door drie eminente Bruggekenners Nico Blontrock, Rudy De Nolf en Chris Weymeis. Ze ontsluiten deuren die voor het gewone publiek gesloten blijven. Plekken waar iedereen aan voorbijloopt zonder te bese!en welke merkwaardige zaken en verhalen er achter de stille gevels te ontdekken zijn.
Wist u bijvoorbeeld dat er voor de Tweede Wereldoorlog in de kelders van het Guilinizwembad gewone mensen een bad kwamen nemen en dat een deel van die badkamers er nog altijd zijn? Dat het reliekschrijn van de Heilige Godelieve in de slaapkamer van de abdis staat? Dat er onder het Stadhuis een tunnel ligt die uitgeeft op de Reie? En wat gebeurde er met de Crosly Palace? En, tot slot, waar bevindt zich het hoogste toilet in de Stad?
Dit boek neemt u mee naar een vijftigtal erg verscheiden locaties die op een of andere manier verbonden zijn met de oude, maar ook recentere geschiedenis van Brugge. Ga je mee op ontdekkingstocht?
EAN : | 9789464364446 |
Uitgever : | De Boekenmaker |
Verschijningsdatum : | 15-11-2022 |
Formaat : | Hardback |
Taal : | Nederlands |
Hoogte : | 230 mm |
Breedte : | 280 mm |
Dikte : | 20 mm |
Voorraad : | Beschikbaar |
Aantal bladzijden : | 176 |