3-4 jaar Ik groei en leer
...
Nederlands | 05-08-2025 | 16 pagina's
9789403241913
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
5,99
Niet bestelbaar
Voorraad in de winkel
Tekst achterflap
In dit leuke oefenboek met stickers komen allerlei thema's aan bod: dieren, tellen, kleuren, woordjes ... Je kind leert heel wat bij door de juiste stickers te plakken. Onderaan elke pagina staan extra vraagjes of opdrachten die bij de thema's aansluiten. Voor uren leerzaam speel- en stickerplezier!
Details
| EAN : | 9789403241913 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij - Strips & Kids |
| Publicatie datum : | 05-08-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 275 mm |
| Breedte : | 242 mm |
| Dikte : | 5 mm |
| Gewicht : | 153 gr |
| Status : | Niet bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 16 |