Help je oerbrein
Paul Goldsmith
Nederlands | 02-04-2026 | 368 pagina's
9789403136998
Paperback / softback
24,99
Tekst achterflap
De moderne tijd vraagt veel van ons: relaties, carrières, sociale media. Soms kan het voelen alsof dit meer is dan onze hersenen aankunnen. In dit boek vertelt neurowetenschapper Paul Goldsmith waarom dat zo is: onze hersenen verschillen niet fundamenteel van die van de allereerste mensen, maar de wereld om ons heen is sneller veranderd dan onze hersenen kunnen bijbenen. Veel van de problemen uit ons dagelijks leven komen voort uit deze mismatch: we gebruiken een oud instrument om door ons complexe moderne leven te navigeren.
- Gebaseerd op de nieuwste wetenschappelijke inzichten en case studies
- Toegankelijk, praktisch en direct toepasbaar
- Voor lezers van Charlotte Labee en James Clear
Details
| EAN : | 9789403136998 |
| Uitgever : | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Vertaler : | Tosca Weijers |
| Publicatie datum : | 02-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 231 mm |
| Breedte : | 151 mm |
| Dikte : | 36 mm |
| Gewicht : | 596 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |