Voor een leven met boeken
0

Wie is Maud Dixon?


Nederlands | 15-07-2021 | 304 pages

€ 20,99


    Bestelbaar




Tekst achterflap

Florence Darrow heeft een slechtbetaalde baan bij een uitgeverij, en droomt ervan ooit een bestseller te schrijven. Toevalligerwijs krijgt ze de kans om de assistent te worden van de wereldberoemde en geheimzinnige schrijver Maud Dixon. Voor Florence is dit een droom die uitkomt. Eenmaal aan het werk ontdekt ze dat Maud Dixon een pseudoniem is van Helen Wilcox, een jonge vrouw tegen wie ze al snel opkijkt. Florence is vereerd als Helen haar vraagt om samen naar Marokko te reizen voor de research van haar nieuwe boek. De eerste dagen in Marokko zijn betoverend, en Florence kan haar geluk niet op. Maar dan wordt ze wakker in het ziekenhuis. De artsen noemen haar Helen Wilcox en zeggen dat ze een auto-ongeluk heeft gehad. Florence kan zich er niets van herinneren, en Helen lijkt volledig van de aardbodem verdwenen. Florence twijfelt heel even, maar maakt dan een keuze. Ze besluit om het leven van Helen Wilcox over te nemen, en daarmee ook haar wereldberoemde pseudoniem Maud Dixon…


Korte beschrijving/Annotatie

Spectaculaire thriller voor fans van Joël Dicker en A.J.Finn



Details

    EAN :9789403115214
    Auteur: 
    Uitgever :Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
    Vertaler : Hien Montijn
    Publicatiedatum :  15-07-2021
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :137 mm
    Breedte :216 mm
    Dikte :32 mm
    Gewicht :455 gr
    Voorraad : Bestelbaar
    Aantal bladzijden :304