Bezoek onze reisboekhandel op de eerste verdieping!

Een voor een


Nederlands | 16-01-2024 | 384 pages

9789402713671

Paperback / softback


  Bekijk het inkijkexemplaar

€ 23,99

  Toevoegen aan winkelmandje
 Product store stocks

   Bestelbaar




Tekst achterflap

De nieuwe bloedstollende thriller van het fenomeen Chris Carter, voor lezers van Robert Bryndza, M.J. Arlidge en J.D. Barker.

Rechercheur Robert Hunter krijgt een anoniem telefoontje waarin hem wordt gevraagd naar een specifieke website te gaan. Als hij inlogt, komt hij terecht in een gruwelijke show die alleen voor zíjn ogen bedoeld is. De beller wil echter niet dat Hunter alleen maar toekijkt. Hij wil dat Hunter meedoet, en weigeren is geen optie: ‘Ik heb uw hulp nodig, rechercheur. Vuur of water? Speel met mij mee.’

Nog voordat Hunter en zijn partner Garcia hun onderzoek naar deze verknipte geest kunnen starten, krijgt hij een nieuw telefoontje. Een nieuwe website. Een nieuw slachtoffer. Maar deze keer heeft de moordenaar zijn spel geüpgraded naar een uiterst moorddadige live-realityshow, waar iedereen over de afloop kan meebeslissen…

‘Nu is Carter cum laude geslaagd. Karakters, dialogen, plot, tempo, sfeer, geloofwaardigheid: het klopt allemaal als een zwerende vinger.’ VN Thriller en Detectivegids

Over eerder werk:

‘Chris Carter is in één woord geweldig.’ Oscar van Moppes, boekhandel Los, Bussum

‘Elk hoofdstuk is spannend; je blijft lezen. De moordenaar gebruikt lugubere methodes, op het briljante af.’ Ben Ellenbroek, Bruna Raalte

‘Ja hoor, dit is er weer eens één! Een ouderwets lekkere thriller. Ik kon ’m niet wegleggen.’ Heleen van der Kemp, boekhandel Sprey, Ouderkerk aan de Amstel

Details

EAN :9789402713671
Auteur: 
Uitgever :HarperCollins Holland
Vertaler : Henske Marsman
Verschijningsdatum :  16-01-2024
Formaat :Paperback / softback
Taal :Nederlands
Hoogte :216 mm
Breedte :142 mm
Dikte :33 mm
Gewicht :494 gr
Voorraad : Bestelbaar
Aantal bladzijden :384
Reeks :  Robert Hunter