De hoofdrol


Nederlands | 24-11-2022 | 480 pages

€ 22,99


    Bestelbaar


Korte beschrijving/Annotatie

De detective De hoofdrol van Janice Hallett is opgebouwd uit de e-mails, berichten en brieven van een toneelgroep. Een van hen is inmiddels dood… Voor de fans van Richard Osman en Nicolien Mizee.


Tekst achterflap

De detective, De hoofdrol van Janice Hallett is een ingenieuze puzzelthriller voor fans van Agatha Christie en Wie is de mol?. In dit dossier vind je de stukken over de schokkende gebeurtenissen rondom The Fairway Players-toneelgroep, en over de dood van een van hun leden. Er zit op dit moment iemand vast voor de moord, maar het lijkt erop dat deze persoon onschuldig is, en dat een aantal duistere geheimen nog niet is onthuld.

De moordenaar heeft zichzelf verraden: ergens in deze berg e-mails, berichten en brieven bevindt zich de sleutel tot de oplossing van deze zaak. Misschien wel in de informatie over de benefietavond voor de levensreddende behandeling van kleine Poppy (en de vraag of het opgehaalde geld eigenlijk wel op de goede plek terecht is gekomen), in de e-mails van de leden van de toneelvereniging over twee geheimzinnige nieuwkomers, of zelfs in de correspondentie over de felle strijd om de hoofdrol. Het is duidelijk dat diverse leden iets te verbergen hebben...

'Verbluffend slim.' - Sunday Times

'Een gedurfd debuut: Janice Hallett laat je binnen de kortste keren in lachen uitbarsten.' - The Times


Biografie

Janice Hallett werkte als tijdschriftredacteur, journalist en speechschrijver. In haar vrije tijd reist ze graag: ze heeft inmiddels alle uithoeken van de wereld gezien. Op dit moment schrijft ze boeken, series en toneelstukken. Janice’ debuut De hoofdrol won al diverse prijzen en stond wekenlang bovenaan in de Sunday Times-bestsellerlijst.



Details

    EAN :9789401618649
    Auteur: 
    Uitgever :Xander Uitgevers B.V.
    Vertaler : Kees van Weele
    Verschijningsdatum :  24-11-2022
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :215 mm
    Breedte :141 mm
    Dikte :32 mm
    Gewicht :538 gr
    Voorraad : Bestelbaar
    Aantal bladzijden :480