Op zoek naar mijn vader


Nederlands | 13-09-2022 | 480 pages

€ 24,99


    Bestelbaar


Korte beschrijving/Annotatie

Een onweerstaanbare historische roman tegen de achtergrond van naoorlogs Barcelona, voor de liefhebbers van Carlos Ruiz Zafón en Ildefonso Falcones. Meeslepend, groots en verslavend.


Tekst achterflap

Barcelona, 1945. De twaalfjarige Nil Roig brengt zijn dagen door met het op zijn fiets vervoeren van filmspoelen van de ene naar de andere bioscoop. Zijn droom is ooit zelf filmoperateur te worden.
Op de dag dat hij dertien jaar wordt, is hij in het trappenhuis bij zijn woning getuige van een moord. Nadat de moordenaar heeft gedreigd hem ook te doden als hij zijn mond voorbijpraat, geeft het stervende slachtoffer Nil een mysterieus en naar later blijkt uiterst zeldzaam verzamelplaatje met de foto van een vooroorlogse filmacteur. Hij fluistert de jongen een naam toe: David. Dat is ook de naam van Nils vader, die verdween op de dag dat Barcelona bezet werd door de regering van Franco.
Nil gaat op zoek naar de waarheid achter zijn vaders verdwijning en achter het mysterieuze filmplaatje. Een zoektocht waarvoor hij een hoge prijs zal moeten betalen.



Details

    EAN :9789400513563
    Auteur: 
    Uitgever :Bruna Uitgevers B.V., A.W.
    Vertaler : Hendrik Hutter
    Verschijningsdatum :  13-09-2022
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :142 mm
    Breedte :215 mm
    Dikte :38 mm
    Gewicht :606 gr
    Voorraad : Bestelbaar
    Aantal bladzijden :480
    Trefwoorden :  barcelona;cinema;franco;historisch