Jij en ik de wereld
Lotje van der Bie
Nederlands | 09-04-2026 | 40 pagina's
9789062228010
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Tekst achterflap
Op een dag vangt de aalscholver een klein aapje in haar vleugels. Ze besluit voor hem te gaan zorgen, een leven lang.
Jij en ik de wereld is een prachtig prentenboek met versjes over de universele liefde tussen een ouder en een kind. Een geweldig cadeau voor alle jonge ouders, om samen met hun kind van te genieten.
ik gloei
ik voel
ik woel
ik lach
dat ik toch met jou leven mag!
we denken niet aan morgen
ik weet dat wij de wereld zijn
de wereld zonder zorgen
Details
| EAN : | 9789062228010 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Publicatie datum : | 09-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 244 mm |
| Breedte : | 197 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 270 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 40 |