Waarheid, durven, doen
#LikeMe
Nederlands | 02-03-2026 | 96 pagina's
9789059964815
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
Tekst achterflap
Dit waarheid, durven, doen -boek zit boordevol verrassende vragen en gekke uitdagingen voor urenlang speelplezier.
Ben jij zo eerlijk als Mia, zo stoer als Louise of zo grappig als Jules? Welk supergrappig (maar totaal nutteloos) talent heb jij? Wie is jouw geheime crush? Durf jij een verhaal te vertellen... in slow motion? Of tien seconden lang zo hard te lachen dat iedereen wel mee moet doen?
Ontdek wie van jouw vrienden de grootste durfal, grapjas of geheimenbewaker is! Het ultieme vriendschapsspel start nu.
Slogan/Promotie
Leer elkaar én de vrienden van #LikeMe nog beter kennen!
Details
| EAN : | 9789059964815 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 185 mm |
| Breedte : | 138 mm |
| Dikte : | 9 mm |
| Gewicht : | 163 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 96 |
| Reeks : | #LikeMe |