Maak je eigen Stegosaurus
...
Nederlands | 02-03-2026 | 30 pagina's
9789059961647
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
20,99
Tekst achterflap
Zet deze indrukwekkende, 63 cm lange dinosaurus in elkaar, met rugplaatjes en staartstekels. En leer alles over de Stegosaurus in dit boek vol feiten.
Druk de 98 onderdelen uit en schuif ze in elkaar om een stevig skelet te bouwen.
Met duidelijke foto's en instructies bij elke stap.
Vol weetjes over de Stegosaurus: ontdek wanneer hij leefde, wat hij at en waarvoor hij zijn stekels gebruikte.
Slogan/Promotie
Ontdek hoe de Stegosaurus echt in elkaar zat!
Details
| EAN : | 9789059961647 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 243 mm |
| Breedte : | 195 mm |
| Dikte : | 40 mm |
| Gewicht : | 1058 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 30 |