Een kolibrie boven de waterval
Robert Hass
Nederlands | 22-04-2026 | 80 pagina's
9789056554934
Paperback / softback
23,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789056554934 |
| Uitgever : | Poeziecentrum vzw |
| Vertaler : | H.C. ten Berge |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 242 mm |
| Breedte : | 178 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 197 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 80 |