23,00
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9789056554835 |
| Uitgever : | Poeziecentrum vzw |
| Publicatie datum : | 08-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 172 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 238 gr |
| Status : | Bestelbaar |