32,99
Korte beschrijving/Annotatie
Simpele recepten die een groot verschil maken
Tekst achterflap
Met een slimme voorraad aan zelfgemaakte smaakmakers wordt koken sneller, creatiever en leuker. In Smaakmakers laat Julia Hulleman zien hoe je zelf de lekkerste smaakmakers maakt. Het boek is opgebouwd rond zes hoofdstukken: Boter, olie en azijn, Bouillon, Inleggen, fermenteren en meer, Sauzen, dressings en pasta's, Toppings en Zoet. Elk hoofdstuk begint met een korte uitleg over de gebruikte technieken, waarna de korte, heldere basisrecepten volgen, plus eindeloos veel suggesties om je zelfgemaakte smaakmakers op uiteenlopende manieren te gebruiken.
Biografie
Julia Hulleman is receptontwikkelaar en culinair redacteur. Ze ontwikkelt en test recepten voor uiteenlopende opdrachtgevers en adviseert horeca bij menuontwikkeling. Daarnaast is ze testkok voor het tijdschrift delicious. Ook is Julia auteur van Citrusbijbel. Smaakmakers is haar tweede kookboek.
Details
| EAN : | 9789048879069 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 05-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 227 mm |
| Breedte : | 168 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 844 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 256 |
| Keywords : | aanpassen;azijn;basisrecepten;borrelhapjes;boters;bouillon;chef;chef thuis;chutney;condimenten;creatief koken;creatieve keuken;cuisine;culinair;culinair avontuur;culinair boek;culinair cadeau;culinair experiment;culinair experimenteren;culinair plezier;culinaire creaties;culinaire gids;culinaire tips;culinaire trends;diy;dressings;eenvoudig;eten bereiden;eten delen;feestelijk koken;food inspiratie;foodie;foodlovers;fruit;fusion;gezond eten;gezond koken;gezonde keuken;gourmet;groenten;hartig;hippe smaakmakers;hobbykok;homemade;huisgemaakt;inhoud;inspiratie;internationaal koken;kaas;keukengeheim;keukengeheimen;keukeninspiratie;keukentips;kitchen hacks;koelkast;kookboek;kookboek beginners;kookboek cadeau;kookboek inspiratie;kooktechnieken;krokant;kruiden;lang houdbaar;lekker koken;maaltijden;marinade;moderne keuken;olie;persoonlijk recept;pittig;recepten;receptenboek;receptideeën;romig;saus;smaakmakers;smakelijk;smaken;smaken combineren;smaken ontdekken;smakenbalans;snacks;snel & makkelijk;snel koken;snelle recepten;snelle smaakmakers;specerijen;streetfood;thuis koken;thuiskok;traditioneel;trend;vegan;vegetarisch;vis;vlees;voorraad;voorraadkast;wereldkeuken;zelf maken;zelfvoorzienend koken;zoet |