Muskisme
Quinn Slobodian-Ben Tarnoff
Nederlands | 12-03-2026 | 272 pagina's
9789044551952
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Tekst achterflap
‘Briljant op alle manieren waarop Elon Musk dat niet is: onomstotelijk eerlijk, vol humor en diepmenselijk.’ – Astra Taylor
Elon Musk wordt gezien als genie of gevaar, maar zelden als systeem. In Muskisme laten Slobodian en Tarnoff zien hoe technologie, macht en afhankelijkheid samensmelten in een nieuwe politieke economie. Dit boek doorgrondt hoe vrijheid wordt verkocht, hiërarchieën worden verdiept en waarom Musk geen uitzondering is, maar het model van onze tijd.
‘Tarnoff is een visionair van de beste soort: scherpzinnig, pragmatisch en vastbesloten om een scheef en corrupt systeem te hervormen.’ – Naomi Klein
‘Af en toe duikt een denker op die je blik op de wereld blijvend verandert. Quinn Slobodian is zo iemand.’ – Lotte Lambrecht, De Standaard
Biografie
Quinn Slobodian (Canada, 1978) is hoogleraar internationale geschiedenis aan Boston University en de auteur van Crack-Up Capitalism. Hij schrijft voor The New York Times en The Guardian en werd door Prospect UK uitgeroepen tot een van de 25 beste denkers ter wereld.
Ben Tarnoff (VS, 1985) schrijft voor The New York Times, The Guardian, The New Republic en Jacobin. Eerder verscheen van hem Internet for the People.
Details
| EAN : | 9789044551952 |
| Uitgever : | Singel Uitgeverijen |
| Vertaler : | Inge Pieters |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 136 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 291 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |