Afscheid van de handkus

Nederlands | 25-02-2023 | 464 pages

€ 27,50

   Bestelbaar


Korte beschrijving/Annotatie

Openhartig dagboek dat uitmondt in een autobiografische roman


Tekst achterflap

Dit boek van Benno Barnard bundelt het journaal ‘Bladzijden van een brillenjood’ en de roman ‘Afscheid van de handkus’. Voorvallen, herinneringen en ontmoetingen uit het dagboek vinden hun weg naar de roman, vaak zonder dat de schrijver zich daar ten volle van bewust is. Het anagram van een hedendaags dagboek, in Engeland bijgehouden, blijkt een verloren gewaande wereld in Midden-Europa te zijn. Met zijn meesterlijke pen laat Benno Barnard zien dat fictie en non-fictie onlosmakelijk verbonden zijn.


Recensie/Quote

'Omvangrijk dagboek van Barnard, de flamboyante schrijver en dichter, die hier wrevel en passies, inzichten en alledaagsheid met lezers deelt. Onderhoudende materie, goed leesbaar.'


Biografie

Benno Barnard (1954) woont sinds 2015 op het Engelse platteland en bouwt al meer dan veertig jaar aan een oeuvre dat gedichten, beschouwingen, toneel en vertalingen omvat. Zijn werk werd bekroond met onder meer de Lucy B. en C.W. van der Hoogtprijs, de Geertjan Lubberhuizenprijs, de Busken Huetprijs en de Frans Kellendonk-prijs. 'Afscheid van de handkus' is verschenen in februari 2023.



Details

    EAN :9789025474164
    Auteur: 
    Uitgever :Atlas Contact, Uitgeverij
    Verschijningsdatum :  25-02-2023
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :230 mm
    Breedte :152 mm
    Dikte :36 mm
    Gewicht :684 gr
    Voorraad : Bestelbaar
    Aantal bladzijden :464