Wij zijn uitgeweken

Nederlands | 08-11-2022 | 72 pages

€ 18,99

   Bestelbaar




Tekst achterflap

Wij zijn uitgeweken is een uitzonderlijke bundel over het machtsspel dat in iedere verbintenis sluipt: die tussen kind en ouder, tussen vrienden en geliefden. Over wie we waren en worden, over wie wegkruipt en wie de overhand neemt, en hoe we elkaar in die strijd niet uit het oog mogen verliezen.

Volwassen worden, dat zit ’m in het achterstevoren kunnen opzeggen van het alfabet, in beginnen te horen dat kwetsen een onomatopee is, in tot ziens zeggen en weten dat je liegt.


Biografie

Anne van den Dool (1993) is tekstschrijver, auteur en cultureel journalist. Ze studeerde film- en literatuurwetenschap en neerlandistiek aan de Universiteit Leiden en de Université de Lille. Ze schrijft voor onder meer NRC Handelsblad, de Koninklijke Bibliotheek en Het Nationale Theater. Ook is ze curator bij het Literatuurmuseum. In 2014 debuteerde ze met de roman Achterland. In 2020 verscheen haar tweede roman, Vluchthaven. Ze publiceerde poëzie in Tirade, Poëziekrant en DWB.



Details

    EAN :9789021467849
    Auteur: 
    Uitgever :Singel Uitgeverijen
    Verschijningsdatum :  08-11-2022
    Formaat :Paperback / softback
    Taal :Nederlands
    Hoogte :209 mm
    Breedte :150 mm
    Dikte :8 mm
    Gewicht :112 gr
    Voorraad : Bestelbaar
    Aantal bladzijden :72