Het allerblafste hondenboek
Alma Schurmans-Fran Vanseveren
Nederlands | 04-03-2026 | 77 pagina's
9789020979374
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Tekst achterflap
Maximiliaan kwam als puppy terecht bij hondenkenner Lara. Hij at haar wetenschapsboeken op en sindsdien vindt hij zichzelf een echte expert. Soms slaat zijn fantasie op hol.
Gelukkig is er ook zijn baasje, hondoloog dr. Lara Bo. Zij vult de wilde ideeën van Max aan met de juiste feiten. Want die hondeneieren die Maximiliaan opgraaft? Die bestaan natuurlijk niet!
In dit grappige en kleurrijke boek ontdek je alles over mythische honden, verschillende soorten geblaf, hondenberoepen en nog veel meer.
Slogan/Promotie
Ga mee op een hilarische wandeling door de wondere wereld van de hond!
Details
| EAN : | 9789020979374 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 04-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 329 mm |
| Breedte : | 249 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 755 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 77 |