Bezoek onze reisboekhandel op de eerste verdieping!

Things we hide from the light


Nederlands | 24-01-2024 | 608 pages

9789020553703

Paperback / softback


  Bekijk het inkijkexemplaar

€ 22,50

  Toevoegen aan winkelmandje
 Product store stocks

   Bestelbaar




Korte beschrijving/Annotatie

Lina gaat echt niet vallen voor een good guy. Maar dan ontmoet ze Nash... 'Things we hide from the light' van Lucy Score is een steamy romance voor de fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros.

Tekst achterflap

'Things we hide from the light' is het meeslepende tweede deel van de Knockemout-serie van Lucy Score. Politiecommissaris Nash is in het dorpje Knockemout bekend om twee dingen: hij is een echte good guy en in uniform is hij nog knapper dan hij al is. Maar twee kogels hebben een flinke deuk in zijn zelfvertrouwen bezorgd. Hij revalideert na een schietpartij en kampt sindsdien met paniekaanvallen en nachtmerries. Hij houdt dit voor iedereen verborgen, alleen zijn buurvrouw Lina ziet de echte Nash. Hoewel ze met hem te doen heeft, wil ze eigenlijk zo snel mogelijk weer uit Knockemout vertrekken. Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan, zeker als Nash en Lina plotseling op elkaar aangewezen zijn. 'Things we hide from the light' is het tweede deel in de TikTok-hitserie Knockemout van Lucy Score. Eerder verscheen in de serie 'Things we never got over'.

Details

EAN :9789020553703
Auteur: 
Uitgever :VBK Media
Vertaler : Jacodine van de Velde
Verschijningsdatum :  24-01-2024
Formaat :Paperback / softback
Taal :Nederlands
Hoogte :212 mm
Breedte :142 mm
Dikte :47 mm
Gewicht :652 gr
Voorraad : Bestelbaar
Aantal bladzijden :608
Reeks :  Knockemout