Lego Bureaubuddy's: Corgi
...
Nederlands | 10-03-2026 | 48 pagina's
9789002287169
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
12,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Tekst achterflap
Ontmoet je nieuwe Bureaubuddy! In deze doos vind je 55 LEGO® stukjes om je eigen corgi te bouwen, een adoptieboek boordevol activiteiten, knutselpapier en leuke stickers. Maak je klaar om heel wat avonturen te beleven met je nieuwe beste vriend!
Details
| EAN : | 9789002287169 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij - Algemeen |
| Publicatie datum : | 10-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 173 mm |
| Breedte : | 163 mm |
| Dikte : | 37 mm |
| Gewicht : | 170 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 48 |
| Reeks : | LEGO |