I love me
Hetty van Aar
Nederlands | 07-04-2026 | 184 pagina's
9789002287107
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
15,99
Tekst achterflap
Emma vindt zichzelf een saaie, grijze muis, nog te bang om een spinnetje te vangen. Ze denkt dat Fido niets in haar ziet, terwijl zij wel verliefd op hem is. Tot ze Jits weer ziet bij Gewoon Groen. En dan komt Ellen op het slaapfeestje ook nog eens met haar nieuwe, zelfbedachte vragenspel: Moet je altijd eerlijk zijn tegen je vriendinnen? Als je je klasgenoten ziet fluisteren, wat denk je dan? Mevrouw Peeters maakt het extra moeilijk door een talentendag voor de klas te organiseren. Een talentendag voor iemand die niets kan? Emma zoekt op YouTube naar filmpjes om inspiratie en zelfvertrouwen te vinden en komt terecht bij Miss Minimie. Zij is vlot en sexy en geeft tips hoe je echt indruk kunt maken. Als Emma's zelfbeeld een dieptepunt bereikt en ze denkt dat niemand haar de moeite waard vindt, gebeurt er iets dat Emma wakker schudt: Mimauw is verdwenen. Opeens vergeet Emma dat ze niets durft en niets kan. Ze moet en zal Mimauw redden.
Details
| EAN : | 9789002287107 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij - Strips & Kids |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 224 mm |
| Breedte : | 148 mm |
| Dikte : | 22 mm |
| Gewicht : | 362 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 184 |
| Reeks : | For Friends Only! |