9,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Tekst achterflap
Spannend puzzelavontuur in een mysterieuze piramide, waar kinderen raadsels, codes en logische puzzels moeten oplossen om verder te komen. Griezelig en spookachtig activiteitenboek vol puzzels.Veelzijdige puzzels: woord-, logica-, cijfer- en beeldpuzzels.Perfect voor fans van Dummie de Mummie en Dolfje Weerwolfje.
Details
| EAN : | 9781836069751 |
| Uitgever : | Standaard Uitgeverij - Strips & Kids |
| Publicatie datum : | 07-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 285 mm |
| Breedte : | 225 mm |
| Dikte : | 12 mm |
| Gewicht : | 518 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 48 |