14,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Tekst achterflap
From the author of Weasels in the Attic, here is a modern fable about the all-consuming world of work.
Details
| EAN : | 9781803510590 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 10-10-2024 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 199 mm |
| Breedte : | 132 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 100 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 128 |