Bezoek onze reisboekhandel op de eerste verdieping!

The Wren in the Holly Library


Engels | 17-05-2024 | 400 pagina's

9781035044863

Paperback / softback


€ 21,95


 Voorraad in de winkel

   Bestelbaar




Tekst achterflap

&b>A spicy romantasy inspired by&i> Beauty and the Beast&/i>, &i>The Wren in the Holly Library&/i> is the start of an intoxicating new trilogy from bestselling author K. A. Linde, perfect for fans of V. E. Schwab and Leigh Bardugo. &/b>

Details

EAN :9781035044863
Auteur: 
Uitgever :Veltman Distributie Import Books
Publicatie datum :  17-05-2024
Uitvoering :Paperback / softback
common.Language :Engels
Hoogte :234 mm
Breedte :152 mm
Dikte :31 mm
Gewicht :494 gr
Status : Bestelbaar
Aantal pagina's :400