15,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Tekst achterflap
The wondrous, elemental novel from a 'writer of show-stopping genius' - about nature, people and the sliver of time we have left.
Details
| EAN : | 9780571383580 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 15-06-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 130 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 297 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 368 |