Mid-Century Modern Furniture
Dominic Bradbury
Engels | 13-10-2022 | 448 pagina's
9780500022221
Hardback
68,99
Nog niet beschikbaar, beschikbaar op 13/10/2022
Voorraad in de winkel
Details
| EAN : | 9780500022221 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 13-10-2022 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 292 mm |
| Breedte : | 240 mm |
| Dikte : | 42 mm |
| Gewicht : | 2584 gr |
| Status : | Nog niet beschikbaar |
| Aantal pagina's : | 448 |