The Penguin Book of Existentialist Philosophy
Various
Engels | 09-01-2025 | 400 pagina's
9780241645413
Paperback / softback
19,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Details
| EAN : | 9780241645413 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 09-01-2025 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 131 mm |
| Dikte : | 25 mm |
| Gewicht : | 294 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 400 |