34,95
Voorraad in de winkel
Te bestellen
Details
| EAN : | 9780241509470 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Publicatie datum : | 24-02-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 241 mm |
| Breedte : | 162 mm |
| Dikte : | 32 mm |
| Gewicht : | 514 gr |
| Status : | Te bestellen |
| Aantal pagina's : | 320 |