The CIA Book Club
Charlie English
Engels | 12-03-2026 | 384 pagina's
9780008495169
Paperback / softback
16,99
Voorraad in de winkel
Bestelbaar
Details
| EAN : | 9780008495169 |
| Uitgever : | Van Ditmar Boeken B.V. |
| Publicatie datum : | 12-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Engels |
| Hoogte : | 198 mm |
| Breedte : | 128 mm |
| Dikte : | 30 mm |
| Gewicht : | 338 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |