Wafels & co
Aniek Keijsers
Nederlands | 16-04-2026 | 72 pagina's
9789461433619
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
14,95
Tekst achterflap
Met Wafels & co stap je in de verrassend veelzijdige wereld van wafels: van geliefde klassiekers zoals de Brusselse en Luikse wafel, dé stroopwafel en het kniepertje, tot creatieve hartige varianten zoals smashburgerwafels, Thaise viswafeltjes en flammkuchenwafels. Uiteraard is er ook gedacht aan glutenvrije, lactosevrije en vegan opties. De recepten zijn geschikt voor (bijna) elk wafelijzer of -apparaat. Met Wafels & co heb je een toegankelijk en praktisch kookboek in handen dat uitnodigt om zelf aan de slag te gaan.
Details
| EAN : | 9789461433619 |
| Uitgever : | Good Cook B.V. |
| Publicatie datum : | 16-04-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 228 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 13 mm |
| Gewicht : | 390 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 72 |
| Keywords : | hartig;wafels;zoet |