De opvolging
Jens Henrik Jensen
Nederlands | 22-04-2026 | 576 pagina's
9789400519794
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Het zevende deel in de koortsachtige Oxen-serie van de Deense Jens Henrik Jensen.
Tekst achterflap
Axel Mossman staat tijdelijk aan het roer van de Deense inlichtingendienst PET. Wanneer hij ontdekt dat het geheime netwerk Danehof nog bestaat, met machtige nieuwe leiders uit de hoogste regionen van de samenleving, roept hij agent Margrethe Franck en ex-elitesoldaat Niels Oxen bij zich. Mossman vraagt hun hulp voor een definitieve afrekening.
Ze hebben nog nauwelijks toegezegd, of er wordt een kettingreactie van fatale gebeurtenissen in gang gezet. De openbare aanklager wordt dood aangetroffen in een Zweeds bosmeer, en in Denemarken wordt een jonge Chinese student hangend aan een balkon gevonden. Oxen en Franck ontdekken verbanden, maar beseffen te laat dat ze zelf pionnen zijn geworden in een levensgevaarlijk spel dat veel groter is dan zijzelf.
Details
| EAN : | 9789400519794 |
| Uitgever : | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Publicatie datum : | 22-04-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 218 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 48 mm |
| Gewicht : | 722 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 576 |
| Reeks : | Oxen |