Gone fishing
Femke Vandevelde
Nederlands | 02-03-2026 | 169 pagina's
9789059964686
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
29,99
Tekst achterflap
In dit kook- en inspiratieboek koken Oostendse chefs met het beste dat de Noordzee te bieden heeft. Tweeëntwintig toppers koken de sterren van de hemel met heerlijke vissoorten en schaaldieren uit de Noordzee. De gerechten worden zo helder uitgelegd dat je ze thuis ook kunt klaarmaken.
Culinair auteur Femke Vandevelde vertelt het verhaal van de chefs, hun passie voor vis en dat van Oostende als baken van gastronomie en van visserij. De prachtige foto's zijn van de hand van Julie Morgane.
Dit boek wordt uitgebracht binnen het project Gone Fishing, dat visserij, gastronomie en toerisme met elkaar verbindt.
Slogan/Promotie
Koken met vis en schaaldieren uit de Noordzee
Details
| EAN : | 9789059964686 |
| Uitgever : | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 02-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 250 mm |
| Breedte : | 205 mm |
| Dikte : | 20 mm |
| Gewicht : | 733 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 169 |