Stier
Hagar Peeters
Nederlands | 17-03-2026 | 80 pagina's
9789048878109
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,00
Korte beschrijving/Annotatie
Dé perfecte cadeauboekjes, voor elke maand van het jaar
Tekst achterflap
Laat je verwonderen door Hagar Peeters, die een lofzang op de aardse, trouwe Stier brengt.
Van de avontuurlijke energie van Ram tot de diepe melancholie van Vissen - sterrenbeelden vormen een fantastisch uitgangspunt voor troostrijke en herkenbare verhalen. Elke maand schrijft een andere geweldige auteur een verhaal voor onze literaire astrologie-reeks!
We voorspellen geen astrologische clichés, maar verrassende, eigentijdse literatuur die de sterrenbeelden tot leven brengt. Vol inzichten en mysterie. Met: Hadassah de Boer, Hagar Peeters, Christine de Boer, Franca Treur, Maxim Hartman, Gilles van der Loo, Floor Bakhuys Roozeboom, Liddie Austin, Janne Schra, Rashid Novaire, Annemieke Dannenberg en Tim de Wit.
Biografie
Hagar Peeters (1972) brak als dichter door in 1997 en publiceerde sindsdien acht dichtbundels, een non-fictieboek en de roman Malva. Haar werk is veelgeprezen, vertaald en bekroond. Ze won onder andere de Fintro Literatuurprijs, de Jo Peters PoëziePrijs en de J.C. Bloem-Poëzieprijs.
Details
| EAN : | 9789048878109 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 200 mm |
| Breedte : | 125 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 98 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 80 |
| Reeks : | Astrologie-reeks |
| Keywords : | astrologie;cadeauboekjes;literaire reeks |