Ram
Hadassah de Boer
Nederlands | 17-03-2026 | 96 pagina's
9789048878062
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
15,00
Korte beschrijving/Annotatie
Dé perfecte cadeauboekjes, voor elke maand van het jaar
Tekst achterflap
Laat je verrassen door Hadassah de Boer, die in Ram levendig schrijft over impulsieve beslissingen en een nieuw begin.
Van de avontuurlijke energie van Ram tot de diepe melancholie van Vissen - sterrenbeelden vormen een fantastisch uitgangspunt voor troostrijke en herkenbare verhalen. Elke maand schrijft een andere geweldige auteur een verhaal voor onze literaire astrologie-reeks!
We voorspellen geen astrologische clichés, maar verrassende, eigentijdse literatuur die de sterrenbeelden tot leven brengt. Vol inzichten en mysterie. Met: Hadassah de Boer, Hagar Peeters, Christine de Boer, Franca Treur, Maxim Hartman, Gilles van der Loo, Floor Bakhuys Roozeboom, Liddie Austin, Janne Schra, Rashid Novaire, Annemieke Dannenberg en Tim de Wit.
Biografie
Hadassah de Boer (1971) is presentator, dagvoorzitter en regisseur. Ze werkte voor diverse radio- en televisieprogramma's en schreef het ontroerende, persoonlijke boek De vrouw van mijn vader.
Details
| EAN : | 9789048878062 |
| Uitgever : | Overamstel Uitgevers |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 201 mm |
| Breedte : | 126 mm |
| Dikte : | 10 mm |
| Gewicht : | 108 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 96 |
| Reeks : | Astrologie-reeks |
| Keywords : | aries;astrologie;boekenreeks;cadeauboekjes;literaire reeks;sterrenbeelden;terloops;zodiac |