Een verwittigd man is niets waard
Dimitri Verhulst
Nederlands | 19-05-2026 | 176 pagina's
9789025478599
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
22,99
Korte beschrijving/Annotatie
Stuwend en swingend leest Verhulst nieuwe roman als een dans tussen de doodsdrift en levenslust. Een ode aan liefde, vergeving, een goede maaltijd en, in donkere vorm, toch ook wel aan het leven zelf.
Tekst achterflap
Eric Finck verwerkt een echtscheiding. Om zijn gedachten lam te leggen en vooral niet gek te worden, speelt hij piano, dag in, dag uit. Maar in plaats van zijn verleden de vergetelheid in te spelen, loeien de herinneringen per noot steeds luider in zijn kop.
Dit adembenemende relaas heeft de vorm van een jazzcompositie. Door ritmische motieven en herhalingen ontstaat een hartverscheurend beeld van een man die zijn wonden likt en probeert recht te krabbelen. Een ode aan de liefde, aan vergeving, het helende van een goede maaltijd en, in een donkere vorm, toch ook wel aan het leven zelf.
Recensie/Quote
‘Eric is een herkenbare Verhulst-antiheld, een dromer die een paar keer met zijn gezicht tegen de grond is gegaan (….) Phew, als dat maar goed komt, denkt u nu misschien, maar Verhulst is al lang genoeg bezig om er iets grandioos van te maken. [Waardering 4 ballen]’
Biografie
Dimitri Verhulst is een veelzijdig schrijver. Zijn boeken worden in 30 talen gelezen over de hele wereld en werden herhaaldelijk onderscheiden met nationale en internationale prijzen, waaronder de Libris Literatuur Prijs en de Gouden Uil Publieksprijs. Verschillende romans werden verfilmd in internationale producties. Van zijn laatste roman Bechamel Mucho zijn 30.000 exx. verkocht.
Details
| EAN : | 9789025478599 |
| Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 19-05-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 217 mm |
| Breedte : | 146 mm |
| Dikte : | 21 mm |
| Gewicht : | 342 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 176 |