Gelukszoekers
Lionel Shriver
Nederlands | 05-03-2026 | 384 pagina's
9789025478513
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Korte beschrijving/Annotatie
Scherpe satire over het thema migratie van de auteur van Waanzin
Tekst achterflap
Brooklyn, circa 2022. Een gescheiden New Yorkse vrouw, moeder van drie volwassen kinderen, besluit om een vluchteling uit Honduras in huis te nemen. De lieve, behulpzame Martine betrekt het souterrain en maakt zichzelf algauw onmisbaar. Maar de oudste zoon Nico – overigens een thuiswonende, werkloze twintiger met zijn eigen opvattingen over ‘de vluchtelingencrisis’ – heeft zijn twijfels over Martines bedoelingen. Die alleen maar groter worden wanneer een vreemde, horkerige man bij Martine intrekt, gevolgd door nog een paar landgenoten. Het statige huis in de chique buurt wordt al snel te klein, de situatie steeds meer onhoudbaar. En moeder en zoon komen lijnrecht tegenover elkaar te staan.
Recensie/Quote
‘Dit is het beste satirische boek dat ik in tijden las. [Waardering 4 sterren]’ - Hebban
Biografie
Lionel Shriver schreef onder andere de internationale bestseller We moeten het even over Kevin hebben, bekroond met de Orange Prize en in 2012 succesvol verfilmd. Eerder verschenen ook de romans De weg van de meeste weerstand, Tot de dood ons scheidt en de essaybundel Tegendraads.
Eind april 2024 verscheen Waanzin.
Details
| EAN : | 9789025478513 |
| Uitgever : | Atlas Contact, Uitgeverij |
| Vertaler : | Karina van Santen - Marian van der Ster |
| Publicatie datum : | 05-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 211 mm |
| Breedte : | 135 mm |
| Dikte : | 26 mm |
| Gewicht : | 423 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 384 |