Het beste bakplaatboek ooit
John Gregory-Smith
Nederlands | 17-03-2026 | 240 pagina's
9789023017622
Hardback
Bekijk inkijkexemplaar
24,99
Tekst achterflap
Ontdek supermakkelijke ovengerechten bomvol smaak in Het beste bakplaatboek ooit van John Gregory-Smith.
Met de 100 recepten uit Het beste bakplaatboek ooit tover je met gemak een complete maaltijd uit de oven. Zet na een lange werkdag in een mum van tijd orzo met burrata en zelfgemaakte pesto of plaatquiche met broccoli en geitenkaas op tafel. Of pak een keer uit met luxe geroosterde zalm met kurkuma en sweet chilli of slowcooked pulled pork-taco’s. Op de dagen waarop je écht geen tijd hebt om in de keuken te staan zijn er gelukkig ook opties genoeg: denk aan de romige kikkererwtencurry met tahin of harissa-gehaktballetjes met parelcouscous. Of je nu zeeën van tijd hebt of snel iets op tafel wilt zetten, met Het beste bakplaatboek ooit is het zo gepiept.
Details
| EAN : | 9789023017622 |
| Uitgever : | HarperCollins Holland |
| Vertaler : | Renate Hagenouw - Aniek Njiokiktjien |
| Publicatie datum : | 17-03-2026 |
| Uitvoering : | Hardback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 256 mm |
| Breedte : | 199 mm |
| Dikte : | 24 mm |
| Gewicht : | 928 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 240 |