Een huwelijk op zee
Sophie Elmhirst
Nederlands | 11-03-2026 | 272 pagina's
9789021061603
Paperback / softback
Bekijk inkijkexemplaar
23,99
Korte beschrijving/Annotatie
Hoe een echtpaar 118 dagen midden op de Stille Oceaan overleefde. Een geweldig debuut van Sophie Elmhirst dat internationaal volop geprezen en bekroond werd.
Tekst achterflap
In Een huwelijk op zee van Sophie Elmhirst besluiten Maurice en Maralyn te ontsnappen aan het saaie leven in een buitenwijk, ze verkopen hun huis, schaffen een boot aan en hijsen de zeilen – op weg naar Nieuw-Zeeland.
Halverwege de reis gebeurt echter het ondenkbare. Hun geliefde boot wordt geschept door een walvis en zinkt.
Wat volgt is een adembenemende strijd om te overleven in de woeste oceaan, met weinig hoop op redding. Op een klein reddingsvlot dobberen ze vier maanden midden op de Stille Oceaan, en wordt hun liefde op de proef gesteld. Uitgehongerd en uitgeput moeten Maurice en Maralyn niet alleen manieren vinden om in leven te blijven, maar ook om hun relatie goed te houden. Hun lot is aan elkaar verbonden.
Een aangrijpend boek over hoe we overleven – niet alleen op zee, maar ook in het leven.
‘Een buitengewoon overlevingsverhaal.’ Sunday Times
‘Dit aangrijpende, diep menselijke verhaal is prachtig verteld. Ik kon het niet wegleggen.’ Nina Stibbe
Biografie
Sophie Elmhirst is auteur en redacteur voor The Guardian Long Read, The Economist en Harper’s Bazaar. Ze won o.a. de British Press Award for Feature Writer of the Year 2020. Dit is haar debuut, dat gelijk op alle bestsellerlijsten stond en zal worden verfilmd.
Details
| EAN : | 9789021061603 |
| Uitgever : | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
| Publicatie datum : | 11-03-2026 |
| Uitvoering : | Paperback / softback |
| Taal/Talen : | Nederlands |
| Hoogte : | 215 mm |
| Breedte : | 142 mm |
| Dikte : | 23 mm |
| Gewicht : | 348 gr |
| Status : | Bestelbaar |
| Aantal pagina's : | 272 |